Na tahu je Topolánek.

neděle 19. říjen 2008 11:50

Jirka Paroubek si ve večerních zprávách opravdu nebral servítky.Doporučil ODS, potažmo doktoru Bémovi aby se Topolánka zbavili protože to už s ním není k vydržení. Sdělil národu že v Bruselu jsme si díky velké trojce, tj.premiérovi, ministru zahraničí a p.Vondrovi opět udělali nesmrtelnou ostudu a že už to tak zkrátka dál nejde.

Jenže ono to dál jde a já věřím že ještě dlouho. Media, která naši vládu nijak nešetří se tentokrát zcela jednoznačně přiklonila na stranu vlády , která v Bruselu hájila naši pozici ve stávající světové bankovní krizi i nastupující ekonomické recesi.
Paroubek, podržtaška Bruselu se už vidí jak jako staronový premiér tleská na každou blbost kterou velká trojka Francie, Německo a Anglie vymyslí a jeho vítězství v krajských volbách mu k tomu nijak nepomůže.
Teď je ale na tahu ODS a Topolánek. Měl by doporučit svým krajským reprezentacím aby přešly do opozice a vyzvaly vítěznou sociální demokracii, aby svou „slibotechnu“ se kterou zvítězila ve volbách přivedla do reality.
Opravdu jsem zvědav jak noví hejtmané zajistí ve svých krajích zrušení poplatků ve zdravotnictví, dají na vánoce nám důchodcům jednomu každému 3 tisíce Kč jak sliboval Jirka, pro naše školáky zajistí z krajských rozpočtů bezplatné jízdné do škol, zvýší rodinám rodičovské příspěvky a sníží DPH na slibované potraviny.
Tak do toho Jirko už se těším jak si společně zvýšíme životní úroveň. Jen na závěr se ptám, kde by jsme na to vzali, kdo by to všechno zaplatil.
Jeden můj známý z dob rozvinutého socialismu říkával, že na dluhy neprší. Myslím, že na dluhy státního rozpočtu ve výši 500 miliard korun, které zde udělala sociální demokracie za
8 let své vlády ještě pořád prší a docela dost.
Václav Myška

Václav Myška

Václav Myška

Komentáře k naší politické scéně, fejetony.

Je mi 65.r.a práce mě pořád baví.Jezdím rád na kole, sleduji dostihy a občas i něco napíšu.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora