Sliby - chyby.

pondělí 6. říjen 2008 13:19

V neděli neměli diskutující u Václava Moravce formu a tak jsem přepnul na Primu. Měl jsem štěstí. Právě se usadil za stolem favorit sociální demokracie Dr. Rath a proti němu středočeský hejtman Bendl. Předesílám, že Sociální demokracii od doby vládnutí soudruha Paroubka opravdu nemusím a ODS u mě po posledních skandálech rovněž nemá na růžích ustáno.

Pan šéfredaktor Šimůnek byl tentokrát připraven skvěle. Stanovil pravidla a slíbil zejména směrem k Dr.Rathovi doslova „ustřižení“ když bude zlobit. Myslím, že to zabralo a pan R. se choval po celou debatu nad očekávání slušně.
Bydlím v Olomouci a problémy středočeského kraje jsou mi hodně vzdáleny. Evidentní ale bylo, že ještě více jsou vzdáleny Dr.Rathovi. Za 55 minut jsem se od něho nedozvěděl, jak by chtěl jako hejtman kraj vést. Slyšel jsem pouze napadání druhé strany, lži a pomluvy. Znalosti kraje minimální, sliby co vše bude zadarmo, nebo za hubičku maximální.
Skoro se těším, jak tyto volby dopadnou. Pan doktor nasliboval opravdu hodně. Jsem zvědav zda lidé ve středočeském kraji nemají hlavu tzv. pouze na čepici a připomenou si za 14 dní jedno staré české příslovi, že sliby, jsou chyby....
Václav Myška

Václav Myška

Václav Myška

Komentáře k naší politické scéně, fejetony.

Je mi 65.r.a práce mě pořád baví.Jezdím rád na kole, sleduji dostihy a občas i něco napíšu.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora